• Zadzwoń
    535 992 776

  • Czynne
    Pn - Pt 9:00 - 17:00

O nasPoczątek

Zaczynaliśmy w 2010 roku

Nasza firma istnieje od 2010 roku. Na początku działalności specjalizowała się w diagnostyce, mechanice, elektryce i elektronice samochodów osobowych i dostawczych, w obecnej chwili firma mocno poszerzyła wachlarz usług, ponieważ chcemy sprostać coraz wyższym potrzebom i wymaganiom naszych drogich klientów.


Zajmujemy się regeneracją podzespołów w samochodach osobowych i dostawczych

99% pewność prawidłowo wykonywanych napraw

W roku 2011 zajęliśmy się profesjonalną regeneracją alternatorów i rozruszników, zacisków i pomp hamulcowych, sprężarek klimatyzacji, układów paliwowych, elementów zawieszenia. Opierając się o odpowiednie przeszkolenie, sprzęt i oryginalne części oraz zamienniki bardzo wysokiej jakości mamy 99% pewność prawidłowości wykonywanych przez nas napraw, a dzięki zastosowaniu zamienników jesteśmy wstanie mocno obniżyć koszty naprawy lub regeneracji. Wyposażyliśmy naszą firmę w profesjonalny sprzęt do diagnostyki elektroniki w samochodach osobowych i dostawczych, na obecną chwilę możemy się pochwalić możliwością zdiagnozowania 90% modeli samochodów poruszających się po europejskich drogach, zajmujemy się tak, że profesjonalną regeneracją głowic silnika czyli szlifowanie zaworów, wymiana zaworów i uszczelnień, planowanie płaszczyzny głowicy i sprawdzenie szczelności. Regeneracja poszczególnych podzespołów pozwala zdecydowanie obniżyć koszty naprawy, a dzięki zastosowaniu najlepszego sprzętu jesteś wstanie zwrócić poszczególnym elementom 100% sprawność.


Profesjonalna naprawa zespołów napędowych

Remonty silnikow benzynowych i wysokoprężnych oraz manualnych skrzyń biegów

Nasza firma zajmuje się wymianą silników i skrzyń biegów, a tak, że ich remontami generalnymi i naprawami bieżącymi można powiedzieć, że jedną z specjalizacji głównych naszego warsztatu jest wymiana, naprawa i regeneracja (remonty główne) silników benzynowych, diesla, skrzyń biegów, a tak, że ich elementów.


Kolejne stanowisko obsługi

Podstawowe naprawy eksploatacyjne, przeglądy, wymiany oleju, opon i akumulatorów

W roku 2013 nasza firma rozrosła się o kolejne stanowisko, tak zwanych napraw szybkich czyli podstawowe naprawy eksploatacyjne takie jak przykładowo wymiana klocków i oleju, a tak że profesjonalną wymianę opon wraz z wulkanizacją. Co daje nam możliwość szybkiego przeprowadzenia wszystkich drobnych czynności obsługowych i małych napraw, tak żeby nasi drodzy klienci mogli na poczekaniu bez potrzeby zapisywania się do dwu tygodniowej kolejki otrzymać gotowe do drogi, tak potrzebne w obecnych czasach samochody.


Laweta ciężarowa

Holownie pojazdów, transport wózków widłowych i samochodów dostawczych

W roku 2014 wzbogaciliśmy się o ciężarową lawetę, autopomoc która służy pomocą zawsze kiedy poruszanie się samodzielne pojazdu jest niemożliwe, jest też używana do transportu wózków widłowych i samochodów dostawczych o masie nie przekraczającej 3,5 tony, a tak, że wszelkiego rodzaju usług transportowych z tym związanych.


Dostęp do szerokiej gamy części i akcesoriów

ARKO, Intercars, Hart, Gordon

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy części i akcesoriów renomowanych firm (BOSCH, SACHS, LUK, INA, FAG, SKF, Gates, Siemens i wiele innych wiodących producentów części samochodowych). Współpracujemy z takimi firmami jak Profi auto dystrybutor części ARKO czy też z siecią hurtowni Intercars, Hart, Gordon mamy też wielu dostawców sprawdzonych części używanych współpracujemy z sprawdzonymi firmami zajmującymi się regeneracją zespołów i podzespołów montowanych w pojazdach. Sprowadzamy części do aut japońskich, amerykańskich. Według wskazania klienta montujemy części używane lub nowe, oryginalne lub zamienniki. Zawsze jednak dbamy o to, żeby jakość użytej części nie wpłynęła negatywnie na ogólny stan samochodu. Co daje nam możliwość zaproponowania klientom wielu możliwości, sposobów przeprowadzenia obsługi, naprawy lub konserwacji pojazdu co w ostateczności daje nam możliwość dostosowania ceny i jakości wykonywanych usług do potrzeb i możliwości klienta.


Szeroki zakres rabatów

Promocje dla stałych klientów

Oferujemy szeroki zakres rabatów i promocji dla klientów stale współpracujących z naszą firmą, jesteśmy wstanie być bardzo elastyczni szczególnie w przypadku dużych klientów firmowych. Nasza firma głównie specjalizuje się w naprawach samochodów zachodnich takich marek jak Mercedes, grupa VW, Opel, Porsche, mimo to wykonujemy naprawy we wszystkich markach pojazdów. W szczególności zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli w jednym miejscu, w naszej firmie, wykonać wszystkie czynności związane z naprawą, obsługą i konserwacją pojazdów bez obaw o swoje drogie samochody, Reasumując dzięki nowoczesnemu sprzętowi, wysokim kwalifikacjom pracowników które nieustająco podnosimy dodając kolejne szkolenia i nałożeniu wysokich standardów porównywalnych ze standardami w ASO wykonujemy powierzone nam zadania na bardzo wysokim poziomie chcąc zaspokoić wymagania i zadowolić każdego klienta korzystającego z naszych usług.


Profesjonalne podejście

Stale podnosimy swoje kwalifikacje, zlecenia staramy się wykonywać jak najrzetelniej potrafimy

Zlecenia realizujemy terminowo. Zawsze informujemy klienta o cenie usługi przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy. Dodatkowe koszty i naprawę usterek, które pojawią się w trakcie przeglądu, najpierw konsultujemy ze zleceniodawcą. Informujemy właściciela, że jego samochód jest gotowy do odbioru. Cała załoga naszej firmy co roku uczestniczy w wielu szkoleniach technicznych organizowanych przez wiodących producentów części taki jak np. BOSCH, DELPHI, TRW, ATE, SACHS, SIEMENS, LUK, INA, FAG, stale podnosimy swoje kwalifikacje po to by móc jak najlepiej diagnozować i naprawiać pojazdy, ponieważ wiemy, że w dzisiejszych skomplikowanych samochodach każda pomyłka to ogromne koszty. Jesteśmy elastyczni - jeśli nie możesz odwiedzić naszej firmy w godzinach otwarcia, chętnie dostosujemy się do twoich terminów. Zadzwoń tylko do naszego Biura Obsługi Klienta.


Obsługa klimatyzacji

Profesjonalnie obsłużymy i naprawimy każdą klimatyzację

W roku 2012 doposażyliśmy się w najwyższej jakości sprzęt do obsługi klimatyzacji w samochodach w którego skład wchodzi w pełni zautomatyzowana stacja do obsługi układu klimatyzacji i urządzenie które za pomocą ultradźwięków i środków chemicznych odgrzybia wnętrze pojazdu wiodącego producenta sprzętu do obsługi układów klimatyzacji TEXA, a także urządzenie ciśnieniowe do badania szczelności. Co pozwala nam nie tylko, tak jak w przypadku większości warsztatów wykonać podstawową obsługę, ale tak, że usuwać wszelkiego rodzaju usterki układów klimatyzacji.


Zajmujemy się dozorowymi naprawami wózków widłowy i ładowarek, a tak, że urządzeń przemysłowych

Posiadamy odpowiednią wiedzę i pozwolenia UDT potrzebne do konserwacji wózków widłowych i ładowarek

W roku 2014 rozpoczęliśmy działalność z zakresu obsługi, naprawy wózków widłowych i ładowarek o zmiennym wysięgu oczywiście wraz z wszystkimi wymaganymi pozwoleniami Urzędu Dozoru Technicznego, a tak że szeroko pojętą działalność związaną ze specjalistycznymi naprawami maszyn przemysłowych takimi jak na przykład wymiana łożysk w rolkach przemysłowych granulatorów.


Od 2013 roku naprawiamy nowoczesne DIESLE

Profesjonalnie, szybko i solidnie naprawimy każdy nowoczesny układ zasilania olejem napędowym

W 2013 roku nawiązaliśmy współpracę z profesjonalnym diesel serwisem co w połączeniu z odpowiednim przeszkoleniem naszej załogi (Bosch, Delphi, Denso, Siemens), pozwala nam profesjonalnie diagnozować układy zasilania paliwem i ich elementy takie jak wtryskiwacze zwykłe, common rail, pompowtryskiwacze, pompy VP, Pompy Common rail i zwykłe sekcyjne lub rotacyjne w samochodach wyposażonych w silniki napędzane olejem napędowym, a tak, że szybko i solidnie usuwać występujące w nich usterki, daje nam to nieograniczony dostęp do najlepszych części oryginalnych, zamienników lub części używanych ale profesjonalnie zregenerowanych lub sprawdzonych w 100% sprawnych.


Warsztat godny polecenia

Zostaliśmy wybrani do współtworzenia warsztatów godnych polecenia

W kwietniu 2016r. zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w programie zrzeszającym warsztaty proponujące usługi na najwyższym poziomie po prostu do WARSZTATÓW GODNYCH POLECENIA. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.godny-polecenia.pl i pozostawienie pozytywnego komentarza.


PROFI AUTO SERWIS

W maju 2016 roku staliśmy się Profi Auto Seriwsem

W maju 2016 roku za prace wykonywane na najwyższym poziomie, jako jeden z niewielu warsztatów w regionie, uzyskaliśmy możliwość przyłączenia się do ogólnopolskiej sieci profesjonalnych warsztatów samochodowych PROFI AUTO SERWIS tym samym uzyskując wiedzę i możliwości które czynią nasz warsztat jeszcze lepszym i pozwala nam na jeszcze wyższym poziomie naprawiać samochody naszych drogich klientów.